Į Islandiją pirmą kartą nukeliavome 2007 metais. Kurį laiką gyvenome ir dirbome šioje šalyje. Nuostabi gamta pakerėjo ir paskatino ją tyrinėti ir dar geriau pažinti. Keliaudami vis atrasdavome kažką nauja, tai mus skatino dar labiau domėtis šalies geografija. Grįžę į Lietuvą norėjome pasidalinti įspūdžiais taigi pradėjome dirbti su kelionių organizatorių įmonėmis ir keliauti su žmonėmis, norinčiais pamatyti mus sužavėjusią šalį.

    Tiems, kurie nori su mumis keliauti, esame kelionių vadovai ar kelionių konsultantai.  Tiems, kurie su mumis keliavo -  bičiuliai, draugai ar tiesiog kolegos - Artūras ir Tomas.  Nuo 2009 konsultuojame kelionių organizatorius, privačias grupes ar individualius keliautojus, norinčius vykti į Islandiją. Taip pat padedame organizuoti kelionę, lydime kelionės metu, vežiojame pasirinktais maršrutais, organizuojame maitinimą, sprendžiame keliaujant iškilusias problemas, suteikiame reikiamą informaciją, kuriame linksmą atmosferą. Mūsų organizuojamose kelionėse vyksta nedidelės (4 -16) žmonių grupės, o tai neabejotinai leidžia vieniems kitus artimiau pažinti bei smagiau keliauti.

    Geologiniu požiūriu Islandija yra labai aktyvi – tirpsta ledynai, veržiasi ugnikalniai, formuojasi naujos upės, senos išdžiūsta, todėl kiekviena kelionė yra įdomi ir žavi. Su kiekviena nauja išvyka, ši šalis atrodo kitokia, kaskart meta naujus iššūkius ir neleidžia nuobodžiauti.